Dárkové balíčky

Chcete svým blízkým darovat originální dárek, který opravdu ocení nebo si jen chcete udělat radost? Pak jste tu správně. Připravili jsme pro Vás výhodné balíčky, které jistě potěší každého, kdo má své zdraví na prvním místě. Všechny balíčky pro Vás balíme ručně v den objednání, včetně ozdobných mašlí. Balení se tedy může od ilustrační fotografie mírně lišit. Každý balíček obsahuje katalog zcela zdarma, stejně jako Vánoční balení :-)

Nevybrali jste si z již připravených balíčků?

Nevadí - objednejte si produkty, které byste do balíčku chtěli a do poznámky k objednávce uveďte informaci, že je chcete dárkově zabalit. Za tuto službu neúčtujeme nic navíc.

RŮŽOVÁ SŮL TŘI DRUHY
  • Balení
Poslední kus skladem
363 Kč 324 Kč bez DPH
Sleva 10 % oproti zakoupení produktů samostatně. Tří druhy gurmánské růžové soli Inků z Maras:  Jemné krystalky (250g), hrubé (250g) i přírodně uzená sůl (100g)na mandlovém a pomerančovém dřevě. 
Konopný Táta Dárkové balení mastí 2x 80 ml
    Vyprodáno
    580 Kč 479 Kč bez DPH
    Ručně vyráběná konopná mast čistá a konopná mast s kostivalem 80 ml - obsahuje lékařskou vazelínu a konopný olej z konopí setého/ lékařskou vazelínu, extrakt z kořene kostivalu lékařského a konopný olej z konopí setého v dárkovém balení.