Cart 0
Přihlásit se

  Milí zákazníci, přátelé,

je to už více než 20 let, co jsme v Peru navštívili nestora peruánské fytoterapie pátera Edmunda Szeligu. Desítky společně strávených hodin v nás vyvolaly touhu podělit se s Vámi o zkušenosti mnoha generací původních obyvatel Peru, využívajících blahodárných vlastností nepřeberného množství druhů rostlin překrásné peruánské přírody. Tak vznikla v roce 2001 společnost UNCARIA ČR s.r.o. Byli jsme tehdy u nás jediní a „prošlapat cestu“ houští předpisů bylo dost náročné, Ale povedlo se. Dneska už nejsme jediní, máme mnoho následovníků, ale naše poctivá práce a péče o kvalitu, kterou tak často chválíte ve svých hodnoceních, k nám přivedla desítky tisíc zákazníků a stále přivádí nové. 

Tak tedy díky páteru Szeligovi, bylinám – ale především Vám, našim věrným zákazníkům a přátelům, můžeme oslavit 20 let společného života, nadějí i radosti.

 A co si přát do dalších let? Především zdraví. Zdravé tělo, zdravý rozum, klidný a spokojený život v kruhu svých blízkých. A neomezovaný přístup k bylinám a informacím o nich.

P.S.: Jaká by to byla oslava bez dárků! Vašim nejkrásnějším dárkem je Vaše přízeň a milá slova, která nám ve svých reakcích píšete, a naším – akce a malé dárky, které pro Vás připravujeme. Dozvíte se o nich z našich stránek a e-mailů.

S díky a úctou

Vaše UNCARIA.