HERBÁŘ, ČILI „ KNIHA“  O PERUÁNSKÝCH ROSTLINÁCH S LÉČIVÝMI VLASTNOSTMI.

Herbář je zdrojem informací o vlastnostech a použití peruánských bylin podle staletých i současných zkušeností jak v Peru, tak i u nás, a stále pokračujících vědeckých výzkumů.  

V listech, větvičkách a kouscích kůry peruánských rostlin je uložen ohromný potenciál síly, zdraví a energie. Mohou být „Klíčem ke zdraví“. "Studium" herbáře Vám usnadní výběr těch pro Vás nejlepších.

Dnes v Peru existují centra, kde klasická medicína jde ruku v ruce s přírodní, která ji podporuje nebo doplňuje. I ačkoliv v Peru jsou byliny užívány jako léčivé, u nás jsou schváleny jako "Doplněk stravy", a nelze tedy podle nařízení EU na jejich obalech ani u produktů v e-shopu deklarovat léčivé vlastnosti (což jim ovšem na jejich síle neubírá).

Proto právě Vás srdečně zveme na „procházku mezi nimi“ v herbáři.

Je nám moc líto, že Vás na herbář nemůžeme přímo odkazovat, ale bohužel nám to kontrola SZPI zakázala. Otevřete si proto, prosím, odkaz www.herbarperuanskychbylin.cz v nové kartě Vašeho prohlížeče. Moc nás tato komplikace mrzí, ale doufáme, že i přes tyto překážky se budeme i nadále těšit z Vaši přízně.

Respektujeme, že na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživová a zdravotní informace, s výjimkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Proto v našem e-shopu, ani na etiketách tyto informace neuvádíme. Nemůžeme však pochopit, proč Vám nemůžeme umožnit přímý proklik na Herbář, jako většina ostatních e-shopů...
Někteří z našich zákazníků celou tuto záležitost ohodnotili jednou větou „PROČ V DNEŠNÍ DOBĚ TO, CO JE DOBRÉ, MUSÍ BÝT NIČENO?”