Café de Maka Maca Choco ® 1000 g

Café de Maka Maca Choco ® 1000 g

  • Café de Maka Maca Choco ® 1000 g
  • Café de Maka Maca Choco ® 1000 g
  • Café de Maka Maca Choco ® 1000 g
  • Café de Maka Maca Choco ® 1000 g
  • Café de Maka Maca Choco ® 1000 g
Café de Maca Choco 1000 g
1 032,00 Kč
897,39 Kč bez DPH
Obj. číslo: 100.002.055
Dostupnost:       
Doporučit známým Informuj o dostupnosti
Poslat
dotaz
Informuj
o akci
Výrobce:

POPIS

CAFÉ DE MACA CHOCO. Podpora duševních a fyzických sil ve formě kávového nápoje pro celou rodinu. Skvělý vstup do nového dne!
Vysokohorská andská maca (maka) připravená speciální metodou, jako zdravá náhražka kávy, připomínající ji barvou a částečně i chutí.
Obohacená přídavkem 100 % čisté přírodní kakaové hmoty (s obsahem kakaového másla), která jí dodává čokoládovou, jemnou chuť a důležité prvky, mezi jinými hořčík, železo, sodík, zinek a antioxidanty. Kakao odbourává stres a napomáhá lepší koncentraci. Konzumuje se jako tradiční káva. Výborný zdravý nápoj příjemné chuti, pro každého, včetně dětí. Dodává energii, zvyšuje odolnost a vytrvalost, pomáhá při únavě. Pozitivně ovlivňuje koncentraci, duševní i fyzické síly. Dlouhodobý efekt ve srovnání s obyčejnou kávou. Dodává tělu vitamíny a minerály. Jednoduchá na přípravu. Dobře je mít ji po ruce i během dne, když se cítíme vyčerpáni.
Více informací najdete v HERBÁŘI PERUÁNSKÝCH BYLIN.

POVOLENÁ ZDRAVOTNÍ TVRZENÍ:

Fyzické a duševní zdraví 
Vytrvalost, vitalita
Plodnost

Sexualita
Hormonální systém - menopauza 
Zdroj fytoestrogenu

SLOŽENÍ

Vysokohorská andská maca (maka) připravená speciální metodou, jako náhražka kávy, připomínající ji barvou a částečně i chutí, obohacená přídavkem 100 % čisté přírodní kakaové hmoty. Konzumuje se jako tradiční káva. Výborný nápoj pro každého, včetně dětí. Dodává energii, pozitivně ovlivňuje koncentraci, duševní i fyzické síly.
 

ZPŮSOB POUŽITÍ

Na šálek 1 lžičku prášku zalít horkou vodou nebo mlékem, nechat chvilku vyluhovat a dochutit podle potřeby a fantazie. Dávku si může určit každý sám, dle chuti. Sedlinu můžete zkonzumovat – na rozdíl od pravé kávy. Cafe de Maca se dá také připravit v kávovaru.
Může se pít teplé nebo studené, lze kombinovat s mlékem (může být i sojové, ovesné, apod.) či smetanou. Může se dosladit Yaconovým sirupem (což zvyšuje její dobré účinky), javorovým sirupem, medem nebo třtinovým cukrem, ale i ochutit několika kapkami citronu, skořicí nebo zázvorem.

PRODUKT NAJDETE I V SEKCI

Potravinové ideály

PODOBNÉ PRODUKTY

Café de Maca

 


Informace
Důležité informace
Nakupování u nás
Kontakt
UNCARIA ČR, s.r.o.
Smetanova 3
466 01 Jablonec nad Nisou
Tel/fax: 483 330 600
GSM: 724 104 120, 775 103 506
E-mail: info@uncaria.cz
Newsletter
Copyright ©2019 Uncaria.cz | All rights reserved | Mapa stránek
Made by: Confusers.cz