Růžová sůl Inků - Solíme zdravě

 
  Růžová sůl Inků -  Solíme zdravě


Konzumace soli má obrovský vliv na naše zdraví. Může mu škodit nebo pomáhat. Vše záleží na jejím druhu. Většina lidí se bez soli nemůže obejít. Obyčejná, kuchyňská sůl, kterou nejčastěji používáme, se skládá hlavně ze sodíku a chlóru a obsahuje dodané substance zabraňující hrudkovatění. Je pro nás stále větší zátěží. Je častou příčinou takových problémů, jako jsou ledvinové a žlučové kameny, záněty kloubů, revmatizmus, dna, vysoký krevní tlak, otoky a přetížení ledvin apod.
Mořská sůl je značně zdravější, avšak vzhledem ke stále většímu znečištění moří musí být také v jistém stupni čištěna a upravována.
 

Objevili jsme, že v Peru v čisté, panenské a těžko přístupné oblasti peruánských And se nachází tajemný, horký a slaný pramen, který vyplývá z útrob těchto majestátných hor.
Z jeho vody již Inkově odpařovali sůl, zajímavě růžové barvy, která je nasycena minerály, a které si velmi cenili.
Byli jsme první, kteří tento růžový poklad Inků, sůl Maras (název pochází od mista, ve kterém se nachází solné bazény) dovezli na náš trh, aby se stal zdravou součástí kuchyně každého z Vás.

Sůl Maras nám přináší nejen sílu a energii těchto hor, ale rovněž přírodní minerály, tak potřebné našemu tělu, k uchování správných funkcí. A co víc – může naši potravu učinit chutnější a její přípravu zajímavější.
Sůl Inků - růžový poklad Inků - krystalky o různé velikosti s měnící se narůžovělou barvou. Stojí za to, mít je pod rukou v naší kuchyni. Lze je nasypat do mlýnku na koření a mohou se tak stát ozdobou každé kuchyně. Je možno je i dodávat do revitalizujících a relaxačních koupelí.


Přejeme milé gurmánské zážitky a mimořádně dobrá a zdravá jídla s exotickou, neobyčejnou solí Inků – solí Maras. Tak tedy solme zdravěji!!

Růžová sůl. Originální. Pravá. Delikátní. Výjimečná. Růžové zlato Inků přímo z Maras z And.
Informace
Důležité informace
Nakupování u nás
Kontakt
UNCARIA ČR, s.r.o.
Smetanova 3
466 01 Jablonec nad Nisou
Tel/fax: 483 330 600
GSM: 724 104 120, 775 103 506
E-mail: info@uncaria.cz
Newsletter
Copyright ©2019 Uncaria.cz | All rights reserved | Mapa stránek
Made by: Confusers.cz