Rainforest Herbal Product

MILÍ PŘÁTELÉ UNCARIE, STOUPENCI ZDRAVÉ VÝŽIVY, VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI

S příjemností Vám představujeme nové, unikátní produkty peruánské firmy Rainforest Herbal Product, které potěší nejen příznivce zdravé výživy. Výrobky výjimečné, WILD a  ORGANIC, čili pocházející z čisté, divoké přírody.
Výrobky mimořádné jakosti, na evropském trhu však neznámé, neboť si podmanily kanadský trh a téměř celá produkce putuje pouze tam....


     
         

   
Raiforest Herbal Products  je firmou v mnoha ohledech výjimečnou.
Úzce spolupracuje s domorodci zabývajícími se pěstováním ovoce a plodů na malých rodinných farmách, v srdci divoké, většinou nedotčené přírody And a Amazonie. Tam, kde rostliny stále ještě vyživuje příroda jen svými silami, čili bez chemických prostředků  a průmyslu, tedy způsobem nezasahujícím v její podstatu. Rukama „místních farmářů” je pečlivě sbírán každý lístek, každý chutný plod, rovněž s péčí o udržení rovnováhy v prostředí které je obklopuje.
Díky tomu firma Rainforest nabízí vše, co je organické, přírodní, zdravé i etické. Bez GMO, bez chemie....

O těchto produktech je možné právem říc   „Made in Nature of Peru”.

Firmu Rainforest jsme poznali více než před rokem a zkoumali nejenom jejich produkty, ale také způsob práce. Zaujaly nás skutečnosti, které jsme nenalezli u jiných...
V letošním roce jsme podepsali smlouvu o zastoupení v ČR a v okolních státech.


CO NÁS NEJVÍCE ZAUJALO NA FIRMĚ RAINFOREST:

  Jejich vlastní cesta a receptury výroby, které výrazně odlišují jejich produkty od jiných, podobných – např. způsob fermentace kakaových bobů, sušení aguaymanto, extrakce oleje Sacha Inchi, způsob přípravy Camu Camu (aby zachovalo co nejvíce vit. C a jiných složek), příprava  čokolády výjimečné chuti a pod.

 Kvalita jejich produktů Organic i Wild Organic (divoký organic) je širokou paletou produktů se skutečným potenciálem čistoty, síly a zdraví.

Jejich FAIR TRADE - vztahy s místní zemědělskou komunitou a organizacemi ochránců životního prostředí jsou založeny na poctivosti a úctě k lidem. Šetrnou sklizní dbají o zachování panensky čistých míst, podílí se na ochraně divokého prostředí, se snahou udržet je v přirozeném stavu.

 
Firma se řídí poctivou obchodní praktikou, dodržuje zásady poctivosti. Dbá o své obchodní partnery, klade důraz na jakost zboží i vztahů. Samozřejmostí jsou příslušné certifikáty.

 Charita – část svého zisku věnuje na výživu a vzdělání místních dětí, žijících ve velké chudobě. Nyní se k tomuto čestnému
projekt 
„Dovolme dětem růst“ můžeme připojit i my. Díky tomu budou moci chudé děti přežít a vzdělávat se, aby se naučily co nejlépe chránit panenské oblasti své domoviny i pro nás  z které budeme moci dále čerpat její dary.

 
Fakt, že produkty firmy Rainforest si podmanily kanadský trh, a jsou tam již léta velmi žádané a vyhledávané.

                                To vše nás naplňuje hrdostí z takového partnera.

 
Naše nabídka je složena z celého spektra chutí a přiblíží Vám čistou a svěží přírodu....
Čokoláda se rozplývá v ústech, zanechávajíc sametovou chuť, křupavé oříšky voní exotikou a oříšky v čokoládě jsou nezapomenutelným koktejlem obou chutí. Aguaymanto, tak jak je pomerančové, tak i chutná, šťavnatě lehce kysele s nádechem touhy sahnout po další... Camu Camu  v prášku svou růžovou barvou provokuje k experimentům s koktejly...

Čeká Vás vějíř chutí a barev, přímo z And a Amazonie.
Koupí produktů Rainforest však nejen hýčkáme naše chuťové buňky, ale také obohacujeme naše organizmy o sílu a zdraví, v té nejčistší formě.

  
Informace
Důležité informace
Nakupování u nás
Kontakt
UNCARIA ČR, s.r.o.
Smetanova 3
466 01 Jablonec nad Nisou
Tel/fax: 483 330 600
GSM: 724 104 120, 775 103 506
E-mail: info@uncaria.cz
Newsletter
Copyright ©2019 Uncaria.cz | All rights reserved | Mapa stránek
Made by: Confusers.cz