Domů >  O nás

O nás

 
             
Z ČISTÉ PERUÁNSKÉ PŘÍRODY    SBÍRÁME    A  DOVÁŽÍME SUŠENÉ ROSTLINY Z TRADIC CURANDEROS  

                      

    PO PEČLIVÉM PŘEBRÁNÍ    SE DOSTANOU NA VÁŠ STŮL  JAKO POKLAD INKŮ   PRO VAŠE ZDRAVÍ 
   
              
  
JSME S VÁMI OD ROKU 2001
   DĚKUJEME ZA DŮVĚRU TISÍCŮM KLIENTŮ


Založení naší firmy předcházela studijní cesta do Peru, protože naší touhou bylo jednak poznání pravdy o všemocné síle rostlin z And a Amazonie ale také lidí, kteří svými vědomostmi o nich mohou přinést pomoc potřebujícím.
Naším nejlepším učitelem a průvodcem po nespočetných pokladech peruánských bylin, byl polský misionář, páter Edmund Szeliga dnes již nežijící autorita a legenda peruánské fytoterapie.
Účinnost jeho bylinných terapií poznali nemocní téměř z celého světa. Kontakt s ním změnil nejeden lidský život. Změnil také i náš.
Množství času, který nám věnoval a vědomostí, které nám s velkou laskavostí, trpělivě a velice důkladně předával, v nás vyvolaly ohromnou potřebu podělit se s nimi i s Vámi, způsobem který nám předal:

eticky, poctivě a upřímně.

Jeho požehnání na rozloučenou při našem odletu z Peru:

„Pamatujte, že jen z dobrého se rodí dobré” - se stalo motem naší práce.


Získané vědomosti jsme si nemohli nechat pouze pro sebe, a tak logickým krokem byl vznik společnosti Uncaria ČR.
I její název má své peruánské kořeny. Vychází z latinského názvu posvátné rostliny Inků - Uncaria tomentosa Willd.

A tak jsme jako první dovezli, a již více než 16 let nadále dovážíme, dary peruánské přírody z nejlepších zdrojů. Vždy té nejvyšší jakosti, z čerstvých sběrů, z vybraných surovin. Po laboratorních testech na obsah bakterií, plísní a těžkých kovů jsou ještě důkladně ručně přebírány a baleny v naší provozovně v Jablonci nad Nisou. Nad procesem výroby a zdravotní nezávadnosti vykonává dohled Státní zemědělská a potravinářská inspekce, která u nás několikrát ročně provádí kontrolu a odebírá vzorky k laboratornímu vyšetření. Vždy bez nálezu závad.


  Všechny naše produkty jsou od samého počátku označeny naším charakteristickým logem „Poklad Inků“.


Díky naší důsledné, vytrvalé a poctivé práci, i velkým zkušenostem, má naše společnost UNCARIA ČR velmi dobrou pověst. Kvalita našich produktů nemá na trhu konkurenci a proto byly dodatečně ještě označeny:

„PREMIUM PRODUCT UNCARIA QUALITY“, jako záruka vysoké jakosti.

Pro Vás je to zárukou, že naším prostřednictvím získáváte ty nejlepší výrobky, které mohou účinně podpořit Vaše zdraví, zregenerovat fyzické i psychické síly a zvýšit Vaše sebevědomí.
Dobré zkušenosti s účinky peruánských bylin, které jsme za ta léta získali, daly podnět k založení prvního Institutu tradiční peruánské medicíny v Čechách  při jehož založení měla naše společnost významný podíl.

Nezapomínejte ale také, že naše peruánské byliny jsou dokonalým prostředkem prevence před chorobami. Část z nich, ze serie „Z peruánské zahrady“, je velice populární díky svým chuťovým a zdraví prospěšným vlastnostem.

Proto Vás srdečně zveme do našeho obchodu, k využití těchto vzácných darů, a přejeme Vám spokojenost z dobrého nákupu.


Podpůrná léčba rakoviny.
Centrum zdravotního poradenství v Institutu tradiční peruánské medicíny "Zdraví z Peru".
Chcete-li využít komplexních bylinných kúr, zveme Vás na stránky institutu na www.zdravizperu.cz. Konzultace a zpracování individuelních , ucelených bylinných kúr poskytují lékaři - MUDr. Jorge Luis Silva Rosario, žák pátera E. Szeligy a MUDr. Markéta Matějková.

 NAŠIM ZÁKAZNÍKŮM PŘEJEME PEVNÉ ZDRAVÍ A RADOST Z KAŽDÉHO PROŽITÉHO DNE.


50©Všechny  texty jsou námi zpracované, nikoli okopírované z internetu a jsou duševním vlastnictvím společnosti UNCARIA ČR.
Pokud najdete jejich přepis, vcelku nebo v částech, na internetových stranách jiných společností a není uveden zdroj informací, jedná se vždy o neetické a neprofesionální jednání a porušení autorských práv.


  
 Informace
Důležité informace
Nakupování u nás
Kontakt
UNCARIA ČR, s.r.o.
Smetanova 3
466 01 Jablonec nad Nisou
Tel/fax: 483 330 600
GSM: 724 104 120, 775 103 506
E-mail: info@uncaria.cz
Newsletter
Copyright ©2019 Uncaria.cz | All rights reserved | Mapa stránek
Made by: Confusers.cz