NAŠE MISE

V dnešní, stále uspěchanější době, která po sobě zanechává hromady nečistot, plastových lahví, igelitů, použitých pneumatik, papírů, obalů po potravinách a nejrůznějších jiných odpadů….. je stále těžší najít místo, kde by se člověk mohl nadýchat čistého vzduchu, a našel pole nedotčené pesticidy....
Pro všechny tvory je stále náročnější najít oázy čistoty, ticha a harmonie - původní zdroj našeho zdraví a síly, najít čistou přírodu.


    

                         Realita, nad kterou bychom se měli zamyslet, je krutá…

Naštěstí však na světě existují místa na které ještě nesáhly „ruce průmyslu a civilizace“. Čistá, svým majestátem ohromující příroda Peru, která je „plícemi světa“, kde ruce domorodců, žijících s ní v harmonii, pečlivě sbírají léčivé lístečky, větvičky a plody…kde vše je takové jak je stvořila příroda… organické, čisté, voňavé, plné zdraví.

A PRÁVĚ PŘI NAŠEM POBYTU V TĚCHTO MÍSTECH SE ZRODILA NAŠE MISE :

 

být přímým spojením mezi Vámi a jedním z nejkrásnějších a nejčistších míst na zemi. Umožnit Vám přístup alespoň k části těchto cenných pokladů peruánské přírody. Aby te nejlepši z nich mohly našim prostřednictvím obohatit stravu jako zdroj energie, síly, vitality, fyzického, psychického zdraví a duševní harmonie. Aby se staly klíčem ke zdraví. A tak tomu je již od roku 2001.
                               Děkujeme za Vaši důvěru, jsme tady pro Vás
.P.S.

Vážíme si Vás, Vašeho zdraví, a proto naší prioritou je kvalita. Dovážíme několikrát ročně kvalitní, speciálně vytříděnou surovinu, vždy z čerstvého sběru.
V našem provozu jsou byliny ručně pečlivě přebírány.

Díky těmto peruánským rostlinám přinášíme pomoc i v podpůrné léčbě mnoha chorob, včetně rakoviny.

Dovozem produktů nové řady „Rainorest Organic“ se podílíme na čestném projektu „Dovolme dětem růst“. Díky čemu budou moci chudé děti přežít a vzdělávat se, aby se naučily co nejlépe chránit panenské oblasti své domoviny i pro nás..

V dnešní době, kdy jsou potravinářské výrobky díky technologickým postupům jejich výroby stále chudší na živiny, stále více znečištěné a nejednou i se škodlivými účinky na naše zdraví (můžete se o tom více dozvědět v článku, JAK SE ŽIVÍTE, TAK SE I CÍTÍTE ), se stále více potvrzuje, že dokonalou pomocí našemu zdraví jsou právě dary andsko-amazonské přírody.
 

 

Informace
Důležité informace
Nakupování u nás
Kontakt
UNCARIA ČR, s.r.o.
Smetanova 3
466 01 Jablonec nad Nisou
Tel/fax: 483 330 600
GSM: 724 104 120, 775 103 506
E-mail: info@uncaria.cz
Newsletter
Copyright ©2019 Uncaria.cz | All rights reserved | Mapa stránek
Made by: Confusers.cz