AKTUALITY PRO ZÁKAZNÍKY

  

Naši vážení a milí zákazníci,

 NOVÉ ETIKETY
Poklady Inků, jejich poselství a bez kompromisní kvalita, si zaslouží po 15 letech „nový kabát“ a změnu designu etiket.      
Nové etikety (které budeme postupně používat), působí harmonicky, a my doufáme že naše pečlivá příprava a čas, který jsme tomuto projektu věnovali, ponese kýžené ovoce. Tím je SPOKOJENOST VÁS, NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ, nejenom z nového designu našich produktů, ale především z obsahů balení, kde kvalita, čerstvost, pravost a čistota je ojedinělá. 
Ceníme si Vašich názorů a připomínek a věříme, že budou ve většině případů pozitivní a že se Vám tato změna bude líbit.
                   S úctou Váš tým UNCARIA ČR
Naši vážení a milí přátelé,
chtěli jsme Vám udělat radost a nabídnout Vám nový eshop, který by Vám usnadnil výběr a následné objednání našich peruánských bylinek a dobrot. Během dvoutýdenního testovacího provozu jsme vyzkoušeli nový návrh moderního eshopu.
V životě to však chodí i tak, že i když se člověk snaží, ne vždy to vyjde dobře. Vyskytly se některé technické problémy bránící nerušenému chodu, a ne všichni jste byli spokojeni i s novým „kabátem“, tedy s novou grafickou úpravou.
Vracíme se proto o krok zpět a na vylepšení našeho eshopu budeme dále pracovat.

Abychom Vám ale mohli vyjít co nejvíce vstříc a splnit Vaše očekávání, prosíme o Vaše návrhy na vylepšení jeho funkcí i obsahu našich stránek. Chceme, aby nový eshop byl příjemný zejména pro Vás, naše zákazníky. Každý podnětný návrh odměníme malým upomínkovým dárkem z Peru, který Vás jistě potěší. Připojte se do našeho kreativního týmu a staňte se členem rodiny UNCARIA, protože nám na Vás záleží. Vaše náměty a připomínky zasílejte, prosíme,
na info@uncaria.cz

                                      Tvořte eshop společně s námi !

Doufáme, že nám zachováte Vaši přízeň a přijmete naši omluvu za eventuální problémy způsobené změnami.
 

                                                                        S úctou kolektiv UNCARIA ČR s.r.o.


V únoru jsme měli možnost se setkat s našimi peruánským partnery na tzv. “polovině cesty“ v Německu.  Dozvěděli jsme se hodně nových informací, a je za námi řada vzájemně pozitivně hodnocených schůzek,  které nám umožní představit Vám v průběhu roku nové, zajímavé a hlavně zdravé produkty.

     
Do Jablonce pak s námi přijel majitel společnosti Rainforest Herbal Product, Ing. Daniel Castro Cahuas , který chtěl osobně navštívit naší firmu a pohovořit o vývoji nových produktů. Setkal se také se zástupci našich odběratelů, které se uskutečnilo v sídle naší společnosti. Pan Daniel Castro přítomné podrobně seznámil s produktovou řadou své společnosti, s jejími přednostmi a pozitivními vlivy na zdraví, a odpovídal na různé dotazy. Akce  se všem líbila, a chtěli by ještě pokračování... Na závěr jednání proto další z našich dodavatelů, který osobně navštívil naši firmu, přislíbil další návštěvu v průběhu roku.


 

 

  


Caigua v kapslích již v prodeji. Jedno balení obsahuje 90 kapslí po 400 mg mletého plodu Caigua - 100% čistý přírodní produkt, bez přídavných látek. ojedinělý svou gramáží a tím i obsahem účinných složek na trhu a také cenou.

  Splnili jsme přání mnohých z Vás a připravili jsme tříměsíční Očistný program. Skládá se z tria nejúčinnějších detoxikačních bylin - Manayupa, Flor de arena a Hercampuri.
Pro řadu z Vás je problémem vypít odvar z Hercampuri pro jeho velmi hořkou chuť a proto jsme tuto velice cennou očistnou bylinu „uzavřeli“ (ve formě extraktu) do želatinových kapslí a tím jsme usnadnili jeho požití.
Cena Očistného programu na 3 měsíce je pouze 634,-Kč – ušetříte tak 206,-Kč. (Cena jednotlivých bylin je celkem 840,-Kč). Měsíční kúra Vás vyjde na 211 korun ! 
   DŮLEŽITÉ   

AKTUÁLNÍ ZPRÁVY Z PERU TÝKAJÍCÍ SE MACY-MAKY

 
BUDE PERUÁNSKÁ  MACA-MAKA ČÍNSKÁ?


Peruánská Maca byla uznána za národní dědictví Peru, proto byl její vývoz vždy pod kontrolou.
Platí zákaz vývozu celých (i když již usušených) bulv a přede vším přísné ochraně podléhaly její semena.
Bohužel, v posledních měsících nastala situace, která se vymkla kontrole.
A to díky desítkám Číňanů, kteří přijeli přímo na plantáže a nelegálně, bezprostředně od pěstitelů vykoupili téměř veškerou produkci syrové macy, včetně bulv a semen, a nekontrolovaně vyvezli do Číny.
Aby dosáhli svých cílů, pěstitelům velmi dobře platili. Důsledkem toho je, že se ceny macy v celém Peru zvýšily o 100 až 200%! Peruánští dodavatelé macy do Evropy mají problémy s pokrytím objednávek a byli nuceni navýšit její cenu.
Pro mnoho obchodníků, ale i vládu, nastal obrovský problém. V minulosti se sice maca na čínský trh v určitém množství dodávala, ale vše bylo pod kontrolou státu a ministerstva zemědělství, vyvezená maca splňovala všechny požadavky a standardy. Bohužel, kontrola selhala, a teď je maca z Juninu pašována do Číny beztrestně. Dokonce začali Číňané macu pěstovat i u sebe. Výsledkem je plodina, která se příliš nepodobá peruánské – ale v celém procesu nejde o její účinky ale pouze o peníze. Hrozí nám tak, že zanedlouho zaplaví trh levná ale neúčinná čínská maca....
A ta pravá, peruánská, bude raritou dostupnou jen za větší peníze....

O závažnosti tohoto problému hovoří odvysílaná reportáž peruánské televize, která byla přímo na „místě“. Video s reportáží, zatím bohužel jen ve španělštině (budeme se snažit o překlad), můžete shlédnout zde:  
 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=c9ZubQV-SbgOriginální vysokohorský kořen Maca Maka z peruánských And, našim prostřednictvím přímo k Vám. Největší výběr různých ekotypů a způsobů zpracování, který umožní každému vybrat si tu „svou“.
 
PROČ JE NAŠE MAKA MACA NA TRHU OBLÍBENÁ A MÁ STÁLE ROSTOUCÍ OKRUH „FANOUŠKŮ“?

       

  Naše MAKA MACA  je pro nás pěstována v samém srdci jejího pradávného výskytu ve  vysokých polohach peruánských And.
  To zaručuje její výbornou jakost, účinky a chuť. (Maca je pěstována i v nižších polohách, ale za cenu ztráty některých vlastností a síly
      působení. Je sice levnější, ale méně účinná.)

  Jako jediní máme největší výběr různých ekotypů a způsobů zpracování, který umožní každému vybrat si tu „svou“.
  Je vždy z čerstvého sběru.
  Je čistá, bez jakýchkoli příměsí a přísad. (Pro zvětšení objemu přidávají někteří kukuřičnou moučku nebo škrob.)

   Sledujeme nejnovější výzkumy na téma vlastností Maky.
  Má již 14- letí tradici na našem trhu.
  Naši Maku používají vrcholoví sportovci v ČR.
   Je JEDNIČKOU NA TRHU. Bezkonkurenční kvality, za bezkonkurenční cenu.
    Objednávky vyřizujeme do 24 hodin.
    MAKA je v balení po 100 g, a také v ekonomickém baleni po 250 g, 500 g, 1kg a 2 kg. Balení 250 g obsahuje 50 g maky ZDARMA.
    Již tisíce zákazníku se přesvědčilo, že naše Maka opravdu znamená Vitalita – Energie – Zdraví.
     S naší MAKOU dostáváte do rukou energii And, opravdový Poklad Inků.

    Jsme specialisté na Maku – jako první jsme zpracovali vyčerpávající materiály o jejím působení. Stali jsme se tak inspiraci pro naše následovníky, kteří dnes na internetu čerpají z našich materiálů a zkušeností -  bohužel bez uvedení zdroje. A proto také můžete najít naše texty i u méně kvalitních produktů...


© Uncaria ČR.Informace
Důležité informace
Nakupování u nás
Kontakt
UNCARIA ČR, s.r.o.
Smetanova 3
466 01 Jablonec nad Nisou
Tel/fax: 483 330 600
GSM: 724 104 120, 775 103 506
E-mail: info@uncaria.cz
Newsletter
Copyright ©2019 Uncaria.cz | All rights reserved | Mapa stránek
Made by: Confusers.cz