SPIRULINA ANDSKÁ - ZELENÉ ZDRAVÍSPIRULINA ANDINA V PRÁŠKU SPIRULINA ANDINA  V KAPSLÍCH

ZELENÉ ZDRAVÍ - SE SPIRULINOU ANDSKOU – ZELENOU LÉČITELKOU
( také Chlorellou a šťávou ze zelených lístků mladého ječmene).
 Dnes, kdy jsou potravinářské výrobky stále chudší na živiny a mnohdy i se škodlivými účinky na naše zdraví, jsou dokonalou pomocí zelené potraviny. Plní funkci nejen výživnou, doplňující potřebné složky, ale rovněž pomáhají organizmus očistit od účinků vlivu znečištěného životního prostředí. Výživoví odborníci doporučují zelené potraviny jako každodenní součást našeho jídelníčku.
Ať se již jedná o andskou spirulinu, chlorellu pyrenoidosu nebo šťávu z lístků mladého ječmene....

Doporučujeme především andskou spirulinu Spirulina Andina - „zelenou léčitelku“.  Důvody?
  Zařazuje se mezi tzv. superfoods  - super potraviny. Spirulina je výjimečnou potravinou, úžasným zdrojem chlorofylu, betakarotenu, koncentrovaných, lehce vstřebatelných živin. Bílkoviny ve Spirulině (je jich více jak 50% - řadí ji mezi nejvíce bohaté potraviny na proteiny v přírodě) obsahují všech 9 základních aminokyselin, což z ní činí komplexní bílkovinu.
Je vysoce přínosnou náhradou za proteinové prášky. Spirulina Andina dále obsahuje vitamíny A, B-1, B-2, B-6, B-12, C, D, E, a K. Dodává minerály, stopové minerály, buněčné soli, rostlinné živiny a enzymy.
Spirulina pomáhá efektivně odbourávat nežádoucí toxické látky a hlavně nebezpečné volné radikály. Poutá je na sebe a přirozenými cestami je odvádí z těla pryč. Zároveň nám dodává i důležité látky, které v naší každodenní stravě často chybí. je 100% přírodní, není geneticky modifikována (non-GMO) získala vysoké postaveni na světovém trhu jako nejkvalitnější a nejčistší  je pěstována v ekologicky naprosto čistém horském prostředí, kde se používá výhradně hlubinné čisté vody pocházející z Andských ledovců, a to z ní činí opravdovou perlu mezi spirulinami  prostředí, ve kterém je pěstována, ji zajišťuje mnoho intenzivního slunečního svitu, díky kterému se pomocí fotosyntézy stává doslova akumulátorem sluneční energie, kterou my, unavení lidé, tolik potřebujeme
jedinečný skleníkový systém pěstovaní jí zajišťuje ochranu před jakýmkoliv fyzickým znečištěním zvenčí, brání růstu nežádoucích mikroorganismů a zaručuje maximální mikrobiologickou čistotu produktu (nejsou používány pesticidy!)   její zpracovaní je velmi šetrné. Spirulina prochází nejprve procesem mikro filtrování, poté se umývá čistou vodou a vysuší při nízkých teplotách (pro zachování enzymů a dalších prvků citlivých na teplo) a zpracuje na jemný prášek   Je vhodná pro lidi všech věkových skupin, včetně dětí i těhotných a kojících matek, studentů, úředníků, těžce pracujících dělníků, sportovců a seniorů nevyjímaje a také pro vegetariány
Podávaná společně s rozmixovaným ovocem (např.s jablkem, banánem a citronovou nebo pomerančovou šťávou) je vynikající chutnou a zdravou přesnídávkou.A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

 • Katalog

  Katalog –  brožura “ZDRAVÍ Z PERU“ připravená Institutem tradiční peruánské medicíny. 42 stránek
  nezastupitelných vědomostí o peruánských bylinách a rostlinách, jejich vlastnostech, použití, přípravě, vlivů na naše zdraví a dalších informací. NOVÉ, ROZŠÍŘENÉ VYDÁNÍ.
   
  39 Kč
  Novinka
  Detail
 • Spirulina Andina v prášku 100 g

  Spirulina Andina - zelená léčitelka je výjimečnou potravinou, úžasným zdrojem chlorofylu, betakarotenu a lehce vstřebatelných živin. Je vysoce přínosnou náhradou za proteinové prášky. Obsahuje vitamíny A, B-1, B-2, B-6, B-12, C, D,E, a K, dodává minerály, stopové prvky a enzymy.
  220 Kč
  Akce
  Detail
 • Spirulina Andina v prášku 200 g

  Spirulina Andina - zelená léčitelka je výjimečnou potravinou, úžasným zdrojem chlorofylu, betakarotenu a lehce vstřebatelných živin. Je vysoce přínosnou náhradou za proteinové prášky. Obsahuje vitamíny A, B-1, B-2, B-6, B-12, C, D,E, a K, dodává minerály, stopové prvky,a enzymy.
  410 Kč
  Akce
  Detail
 • Spirulina Organic 200 cps


  Spirulina Andina - zelená léčitelka je výjimečnou potravinou, úžasným zdrojem chlorofylu, betakarotenu a lehce vstřebatelných živin. Je vysoce přínosnou náhradou za proteinové prášky. Obsahuje vitamíny A, B-1, B-2, B-6, B-12, C, D,E, a K, dodává minerály, stopové prvky, a enzymy.
  461 Kč
  Detail

Informace
Důležité informace
Nakupování u nás
Kontakt
UNCARIA ČR, s.r.o.
Smetanova 3
466 01 Jablonec nad Nisou
Tel/fax: 483 330 600
GSM: 724 104 120, 775 103 506
E-mail: info@uncaria.cz
Newsletter
Copyright ©2019 Uncaria.cz | All rights reserved | Mapa stránek
Made by: Confusers.cz