Mimořádné akce

MILÍ PŘÁTELÉ A ZÁKAZNÍCI 

 v této sekci Vám budeme občas nabízet Vámi oblíbené produkty za skvělé ceny.  
Hledáte originální dárek pro Vaše blízké? Darujte zdraví z Peru. Naše výrobky jsou dokonalým dárkem pro různé příležitosti. Podpoří zdraví a pohodu vašich blízkých, a zároveň jim přinesou radost z jedinečného exotického daru. V dnešní době je nejcennějším dárkem ten, který přispívá našemu zdraví a kondici. Rádi Vám pomůžeme s jeho výběrem. Připravili jsme několik variant, a můžete si také vybrat ze dvou druhů balení – klasické Eko dárkové krabičky nebo originální, nevšední peruánské látkové pytlíky, které nikde jinde neseženete. Balení máte od nás zdarma!

 

 Právě teď, v zimě, když je všude kolem bílo, si dopřejte „barevné pohlazení ze sklenice“. Extra džemy a dressingy organic z Kolumbie jsou unikátní kolekcí s nezapomenutelnou chutí.
Najdete v nich exotické, zdravé a kulinární zážitky. Zářící barvy Karibiku, vůně And a Amazonie, jemnost klidného a hlubokého Pacifiku, i sladkostí oplývající údolí Orinoka.
A to vše díky několika pro nás nevšedním plodům – Aguaymanto, Guava, Lulo, Mango, Maracuja… Plodům, které dozrávaly v krásném, čistém a slunečném prostředí Jižní Ameriky.  Tyto skvosty bez konzervantů seženete jenom u nás – a nyní je můžete ochutnat i za skvělé ceny! 
Díky organickým plodům nejvyšší jakosti a jejich vysokému obsahu, jsou „naše“ výběrové džemy držitelem mezinárodního certifikátu JAMS ECO CER.

A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


Informace
Důležité informace
Nakupování u nás
Kontakt
UNCARIA ČR, s.r.o.
Smetanova 3
466 01 Jablonec nad Nisou
Tel/fax: 483 330 600
GSM: 724 104 120, 775 103 506
E-mail: info@uncaria.cz
Newsletter
Copyright ©2018 Uncaria.cz | All rights reserved | Mapa stránek
Made by: Confusers.cz