EXTRAKTY - KONCENTRÁTY Z BYLINANONA GRAVIOLA EXTRAKT V PRÁŠKU ANONA GRAVIOLA FORTE - TEKUTÝ KONCENTRÁT 500ML - CAIGUAHERCAMPURI -

LAPACHOLA  EXTRAKT V KAPSLÍCH - LAPACHOLA FORTE - TEKUTÝ KONCENTRÁT 500 ML - MAKA MAXIMA - VILCACORA - VIOLET AO

 

Díky nejnovějším technologiím jsou dnes laboratoře schopny užitečné vlastnosti bylin „přenést“, zkoncentrovat a uzavřít v malé kapsli. Tato forma je ideální, protože kapsle s extraktem mohou být vždy po ruce, mohou být užívány za každých podmínek.

Existuje hodně lidí, pro které životní styl, čas a někdy i chuť byliny jsou překážkou v přípravě odvarů.

Právě pro ně jsme společně s našimi partnery připravili učinné extrakty - koncentráty z kvalitní rostlinné suroviny. Máme plnou kontrolu nad jejich kvalitou – od výchozí suroviny až po plnění do kapslí v laboratoři v Čechách.

Nyní nabídku rozšiřujeme ještě kromě kapslí i o extrakty v prášku a vodném roztoku, jejichž užívání je také také velmi snadné.

 
A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

 • Katalog

   Katalog – „knížečka “ZDRAVÍ Z PERU“ připravená Institutem tradiční peruánské medicíny. 32 stránek nezastupitelných vědomostí o peruánských bylinách a rostlinách, jejich vlastnostech, použití, přípravě, vlivů na naše zdraví a dalších.
  15 Kč
  Detail
 • Kniha "Nespěchejte do rakve"

  BESTSELER ! Kniha Tomáše Kašpara „NESPĚCHEJTE DO RAKVE“. Vezměte své zdraví do svých rukou! Nečekejte až přijde nemoc! Lze odhalit rakovinu včas? Předejít infarktům? Díky této skvělé knížce můžeme nemocem předejít nebo je rychle odhalit, a pak se jich i zbavit.
  148 Kč
  Detail
 • Kniha " Umíráme na objednávku "

  Kniha " Umíráme na objednávku " aneb Když se léčba stane zločinem - nová kniha Tomáše Kašpara, autora bestselleru „Nespěchejte do rakve“

  142 Kč
  Detail
 • Anona Graviola ex. v prášku 50 G

  Anona Graviola je vysoce kvalitní, čistý koncentrát (extrakt) v prášku z  plodů Anona murricata. Může posilovat obranné funkce organismu, napomáhat jeho správné činnosti, zmírňovat následky špatné skladby stravy a nezdravého životního prostředí. 
  498 Kč
  Detail
 • Anona Graviola ex. v prášku ®30g

  Anona Graviola je vysoce kvalitní, čistý koncentrát (extrakt) v prášku z Anona murricata. Může posilovat obranné funkce organismu, napomáhat jeho správné činnosti, zmírňovat následky špatné skladby stravy a nezdravého životního prostředí. 

  349 Kč
  Detail
 • Anona Graviola extrakt Uncaria ®90cps

  Anona Graviola je vysoce kvalitní, čistý extrakt v kapslích z Anona murricata. Může posilovat obranné funkce organismu, napomáhat jeho správné činnosti, zmírňovat následky špatné skladby stravy a nezdravého životního prostředí.

  299 Kč
  Detail
 • Anona Graviola Forte - tekutý kon. ®500ml

  Anona Graviola Forte - tekutý koncentrát. Rostlinný doplněk stravy z vysoce kvalitního koncentrovaného extraktu Annona murricata. Vyrobeno ze 100% čistého extraktu Annona muricata bez alkoholu. Pohodlné užívaní a dávkováni.

  215 Kč
  Detail
 • Caigua Original Uncaria® 90 cps

  Caigua – potravina, která je uznávaná v Peru jako cesta ke štíhlé postavě a normální hladině cholesterolu. Caigua může podporovat štíhlejší linii, spalování tuků, zachování správné tělesné hmotnosti, normální hladinu cholesterolu a očistu organismu.
  256 Kč
  Detail
 • Flor de arena 90 cps po 300mg

  Flor de Arena je v Peru je již po staletí využívaná místními obyvateli v etnické medicíně. Je jednou ze 3 očistných bylin. Je užívána jako doplněk stravy s možnými příznivými účinky na organismus.
  249 Kč
  Novinka
  Detail
 • Kniha "Krutá hra o Tvé zdraví"

  NOVÁ kniha Tomáše Kašpara „Krutá hra o Tvé zdraví​“. ​
  ​Přistoupíte na „Mnichovskou dohodu“ o svém zdraví..?
  269 Kč
  Novinka
  Detail
 • Lapachola extrakt 90 cps Original Uncaria®

  Vysoce kvalitní extrakt v kapslích z vnitřní části kůry stromu Tahuari Lapacho. Extrakt byl vyroben především pro ty, kterým životní podmínky neumožňují systematickou přípravu vývarů z kůry.  
  Optimalizuje činnost organismu a stimuluje imunitu. Může působit příznivě na celý organismus.
  373 Kč
  Detail
 • Maca Del Amor 90 cps ®

  MACA DEL AMOR ®  PRO NI ♀ -  doplněk stravy pro zkvalitnění intimní sféry života žen.
  Směs bylinných extraktů v kapslích z peruánských rostlin synergicky působících a uznávaných v Peru jako afrodiziaka. NOVINKA, JEN U NÁS!
  449 Kč
  404 Kč
  Akce Novinka
  Detail
 • Maca High Sexual 90 cps ®

  NOVINKA NA TRHU. JEN U NÁS! MACA HIGH SEXUAL - PRO NĚHO  ♂. Doplněk stravy pro zkvalitnění intimní sféry života mužů. Směs bylinných extraktů z peruánských rostlin synergicky působících a uznávaných v Peru jako afrodiziaka.  
  449 Kč
  404 Kč
  Akce Novinka
  Detail
 • Maka Maxima extrakt 90 cps Original Uncaria®

  Maka Maxima - extrakt z velmi populární a vyhledávané peruánské bulvy Maca z vysokých partií And. Extrakt v kapslích, zachovávající si všechny vlastnosti. Balení obsahuje 90 kapslí á 300 mg.

  352 Kč
  Detail
 • Vilcacora extrakt 90 cps Original Uncaria®

  Vilcacora - Uncaria tomentosa - extrakt z originální kůry Vilcacory považované Inky za svatou rostlinu. Extrakt byl vyroben především pro ty, kterým životní podmínky neumožňují systematickou přípravu vývarů z kůry. Balení obsahuje 90 kapslí á 250 mg čistého extraktu vnitřní kůry.

  380 Kč
  Detail
 • Violet AO extrakt Original Uncaria®

  Violet AO je extrakt v kapslích ze zvláštního druhu kukuřice - Maíz Morado s tmavě fialovými až černými klasy, známé již civilizacím před dobou Inků. Violet AO je mimořádnou sestavou nejsilnějších přírodních antioxidantů. Balení obsahuje 90 kapslí á 330 mg čistého extraktu z maíz morado.
  399 Kč
  Detail

Informace
Důležité informace
Nakupování u nás
Kontakt
UNCARIA ČR, s.r.o.
Smetanova 3
466 01 Jablonec nad Nisou
Tel/fax: 483 330 600
GSM: 724 104 120, 775 103 506
E-mail: info@uncaria.cz
Newsletter
Copyright ©2017 Uncaria.cz | All rights reserved | Mapa stránek
Made by: Confusers.cz